پروژه سنگ فرش در کیش - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پروژه سنگ فرش در کیش

 سنگ فرش کیش

این پروژه در سال 1390 در زمینی به مساحت 10000 مترمربع بنا شده است.مراسم افتتاح بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش دانشمند در شهر رویایی پدیده شاندیز خواهد بود.

همچنین در این مراسم که با اجرای سید جواد هاشمی از بازیگران سینما و تلویزیون برگزار می شود رضا رویگری و محمدرضا تاجیک از خوانندگان کشورمان به اجرای ترانه های ملی و وطنی میپردازند.

این خیابان تمام سنگ فرش، شاهراه اصلی شهر رویایی کیش را تشکیل می دهد که با شغل شبانه معاش طراحان و مهندسان در این منطقه ی دیدنی شهر شاندیز است.

وی پیوسته داد: امروز که هنگام با روزها پر برکت دهه فجر انقلاب اجلال اسلامی است، ندای لبیک به منویات مقام معظم رهبری بار دیگر به گوش جهانیان می رسد.

مدیر عامل کمپانی پدیده منظور از شکل گیری این چنین پروژه هایی در شهر رویایی پدیده را افزایش زمان ماندگاری زائرین هشتمین پیشوا مهربانی ها حضرت علی بن موسی الرضا (ع) دانست و ادامه داد: ما برای جذب گردشگران خارجی نیز برنامه های مدون و منسجمی را تدارک دیده ایم که با تکمیل پروژها در فرمان پیشه مدیران پیمان خواهد گرفت.

پهلوان مقدم به افتتاح پروژه رستوران پانورامیک کف شیشه ای پدیده کیش در نخستین روز های ماه جاری اشاره و تصریح کرد: این رستوران به عنوان نخستین و تنها ترین رستوران کف شیشه ای در سطح کشور، با 42 متر ارتفاع در فاصله نزدیک 100 متری کنداب نیلگون فارس بنا گردیده است.