دهکده تیراندازی کیش - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دهکده تیراندازی کیش

رییس هیات تیراندازی کیش خبر ازساخت دهکده تیراندازی کیش داد و فرمود : این دهکده در حال ساخت می باشد که با این اقدام شمار دودمان های پرکار به هشت و یازده دودمان برای بانوان و مردان افزایش پیدا خواهد کرد.

روز دوشنبه حسین محبیان در گفت وگو  با گزارشگر ایرنا درباره برنامه های سال 1394 ، با یاد آوری اینکه هیات تیراندازی کیش در سال 88 گشایش گردیده است کار و جنبش این دهکده را این طور ذکر کرد: این هیات با در برگزیدن داشتن شش سالن خط بادی در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی در دو تقسیم بانوان و مردان در ردیف های سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان تکاپو می کند.

محبیان از ایجاد دهکده تیراندازی جزیره کیش در سال 94 خبر داد و افزود : این دهکده با واگذاری زمینی به مساحت 4500 متر چهارگوش توسط کمپانی سرمایه گذاری و گسترش کیش درحال ساخت می باشد که با این اقدام تعداد دودمان های پرکار به هشت رشته برای بانوان و یازده سلسله برای مردان خواهد رسید.

ایشان همچنین در رابطه با مربیان و قضات فعال در آیین اظهار داشتند که با توجه به برگزاری دوره های درجه سه و گسیل مربیان و داوران جهت حضور در دوره های درجه دو به فدراسیون وسایر فرمانروایی ها ،در شرایط فعلی 10 مربی و 15 داور در جزیره حضور دارند.

محبیان در مورد تعداد ورزشکاران به تفکیک مردان و زنان فرمود : شمار ورزشکاران سازمان یافته در سال 93 ، 75 درگذشت و 30 تیرانداز زن بوده است و با پروا به برگزاری مسابقات و راه اندازی مجموعه و نفرات در حال آموزش شمار آنها افزایش پیدا خواهد کرد .

وی به عنوان برنامه های آموزشی در فرمان شغل سال 94  اعلام کرد در این سال برنامه هایی دربرگیرنده برگزاری دوره های آموزش عمومی ، تخصصی ، میزبانی دوره های بین المللی ، دوره تعمیرات جنگ افزار های بادی ، روانشناسی تیراندازی و تخصصی تفنگ و تپانچه بادی و داوری هستی دارد .

محبیان از دیگر اقداماتی که به آن اشاره کرد راه اندازی 20 خط 50 متر خفیف ، راه اندازی خطوط با تجهیزات چیره دست سوییس ، اجرای فاز دو طرح توسعه وافزایش خطوط در هر رشته جهت برگزاری مسابقات آسیایی والمپیکی بود.

همچنین فرمودند از اهداف قبل رو هیات تیراندازی می توان به ساخت میادین تیراندازی 10 ، 25 و 50 متر با خطوط استاندارد در قالب دهکده تیراندازی ، برگزاری نمایشگاه بین المللی سلاح و مهمات ، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور ، برگزاری اردوهای تیم ملی وتیم های حاشیه خلیج فارس ، ساخت کارخانه مهمات سازی وپیگیری خرید تجهیزات وسلاح مورد بیچارگی تیراندازان اشاره کرد.مسافران تور کیش می توانند لحظات خوشی را سپری کنند.