امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر انصاری لاری و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش از مجتمع توریستی و گردشگری پنگوئن بازدید کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این بازدید، در نشستی با مسئولان مجموعه گردشگری پنگوئن از این پروژه به عنوان طرحی متفاوت و تحول گرایانه یاد کرد و گفت: حمایت از بخش خصوصی یکی از سیاست های اصلی سازمان است به همین منظور تلاش می کنیم با تسهیل شرایط زمینه را برای فعالیت سرمایه گذارانی که پروژه های مبتکرانه و تحول گرا دارند مهیا کنیم.

مجتمع گردشگری پنگوئن، مجموعه ای از تفریحات زمستانه و بازی های مختلف است که با زیربنای 18 هزار و 200 متر مربع در زمینی به مساحت  8 هزار و 482 مترمربع در حال احداث است.

فاز اول  این مجتمع در بهار سال 98 به بهره برداری برسد دارای بخش تفریحی زمستانی، بولینگ، بیلیارد، سالن تیراندازی و مرکز بازی های رایانه ای، غرفه های فروشگاهی و فود کورت است و روزانه ظرفیت پذیرش 400 گردشگر تور کیش را دارا است.

همچنین فازدوم این مجتمع که از پایان امسال عملیات ساخت آن آغاز می شود شامل هتل چهار ستاره با طراحی داخلی یخی است که با ظرفیت اقامت هر شب 270 نفر قرار است در مدت دو سال ساخته و به بهره برداری برسد.

گفتنی است مجتمع گردشگری پنگوئن اولین مجموعه تفریحات زمستانی کشور است که در جزیره کیش در حال احداث است.