امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

برگزاری 29 همایش سال 96 در کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، سالانه بیش از 80 همایش و سمینار با موضوعات گردشگری و خدماتی، صنعتی، پزشکی ، عمرانی و آموزشی به میزبانی مرکز کنگره های بین المللی کیش برگزار می شود که هریک از این کنگره ها شمار زیادی از گردشگران تور کیش را به خود جذب می کنند.

در نیمه دوم سال جاری نیز 29 همایش با موضوعات گوناگون در این جزیره برگزار می شود که از این میان می توان به کنگره جانبی چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه کیش، سومین کنگره نفرولوژی و ارولوژی، دهمین کنگره بین المللی قلب خاورمیانه، همایش جانبی نمایشگاه هرمز هلث، کنگره ام اس،نوزدهمین کنگره صنایع دریایی کشور، همایش نورواندوسکوپی، کنگره شهر ایده آل، همایش جانبی نمایشگاه انرژی، جشنواره فیلم فجر 96 و سمپوزیوم فولاداشاره کرد.

مرکز بین المللی کنگره های کیش با در پسندیدن داشتن سالن های چند منظوره به اتفاق با امکانات جانبی و کاملاً مجهز در فضایی به وسعت 13 هزار متر مربع احداث شده است. این گردآور مکان مناسبی جهت برگزاری گونه ها جلسات ، کنگره ها ، سمپوزیم ها ، همایش های علمی و سایر گردهمایی ها به شمار می آید. از مزایا و امکانات ويژه این مرکز واقع شدن در محیطی آرام واقع در نوار ساحلی جزیره زیبا و مرجانی آیین همراه با شرایط زیاد مناسب رفاهی ، تفریحی ، گردشگری ، اقامتی و سهم مندی از امتیازات خاص و اخص مناطق آزاد تجاری است.

این مرکزدارای 6 سالن همايش شامل کنداب فارس، ابن سینا، رازی، ابوریحان، خوارزمی و ملاصدرا با ظرفيت هاي 750، 110 ، 60 ، 49 ، 44، 34 و اتاق هاي مذاكره با چيدمان هاي گوناگون ، همچنين فضاي نمايشگاهي پسندیده ، رستوراني با ظرفیت خدمات دهی به 400 نفر و با برخورداري از امكانات مطلوب، پذيراي برنامه هاي گوناگون در سطوح ملي و بين المللي است. در سال 96، 57 کنگره در این مجموعه  برگزار شد.