-صنعت-دریانوردی-در-جزیره-کیش.jpg

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد جزیره کیش، این همایش و نمایشگاه 27 تا 30 مهرماه در جزیره زیبای کیش برگزار می شود و تا کنون شرکت های بیش از 11 کشور خارجی و شرکت های داخلی در قالب 36 کمپانی و 45 کمپانی درونی ضمن ارائه واپسین دستاوردها و نوآوری ها در گستره صنعت دریایی و صنایع وابسته به نمایش خدمات و محصولات خود، به شناسایی دستاوردهای جدید تحقیقاتی، محصولات، پروژه ها و تبادل اطلاعات می پردازند و همچنین گردشگران و مسافران تور کیش نیز میتوانند از این نمایشگاه بازید به عمل آورند.

همچنین، مدیریت و اقتصاد دریایی، صنایع نفت و گاز دریایی، دریانوردی و ترابری دریایی، قوانین، مقررات و استانداردها، ایمنی، بهداشت و پیرامون زیست دریایی، شرایط محیطی دریایی، طراحی و ساخت شناورهای دریایی، تأسیسات ساحلی و فراساحلی، تکنولوژی های امروزین و انرژی های تجدید پذیر دریایی و سرمایه های انسانی از آنگونه محورهای این کنگره است.

در این راستا، پژوهشگران، دانشگاهیان، متخصصان، سیاست گذاران، مدیران و سایر صاحب نظران علاقمند به توسعه صنایع و امور دریایی، مقالات خود را  در این کنگره 4 روزه ارائه می کنند.

سخنرانی مسئولان و مدیران ارشد دریایی کشور، نطق اساتید برتر درونی و بین المللی، ارائه نطق های علمی و مقالات تخصصی، برگزاری کارگاه، میزگرد و پنل های تخصصی، جلسات کمیته های تخصصی انجمن تور کیش و برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دیانوردی از برنامه های این کنگره است.

شایان ذکر است، این همایش و نمایشگاه بین المللی از سوی مجلس مهندسی دریایی ایران و سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری ارگان های دریایی مملکتی برگزار می شود.