پلاژ آقایان کیش - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پلاژ آقایان کیش

در بسیاری از نقاط سواحل زیبای كیش، شنا كردن آقایان قابل تماشا است اما رهنمود می شود برای بهره از امكانات و آسایش بیشتر از پلاژ آقایان کیش استفاده شود. این پلاژ در کناره شرقی جزیره كیش پیمان گرفته و مساحتی برابر با ۱۰۰۰۰ مترمربع دارد. کناره این پلاژ کاملاً شنی و عاری از سنگ است و آسایش مطلوبی فراهم شده است. این مجموعه حائز امكانات اخص ای مانند اتاق ماساژ، دوش های آب شیرین، تجهیزات كمك های اولیه و بوفه می باشد. در ضمن این مجموعه دارای سه زمین استاندارد بین‌المللی والیبال ساحلی، زمین هندبال ساحلی و یک زمین فوتبال ساحلی است که قابل کرایه بدست علاقه‌مندان است. علاوه برآن وجود ناجیان غریق نیز، ایمنی و خوشنودی خاطر بهره‌گیری كنندگان را فراهم آورده است. نورپردازی پسندیده مایه شده لغایت شنا كردن در شب نیز امكان پذیر و ایمن باشد. که مجموع کل اینها فضای به یاد ماندنی را برای بازدید کنندگان گردشگران تور کیش فراهم کرده است.

ساحل ماسه ای با رنگ نقره فام مرجانهای این گردآور امکان اتمام تفریحات دریایی چون جت اسکی، اسکی روی آب، پاراشوت، قایق های بادبانی و غواصی در مرکز تفریحات دریایی و محل پلاژ را فراهم کرده است. نورپردازی زیبا و پسندیده این فضا مایه شده الی شما بتوانید در شب نیز شنا کنید و از امکانات مجموعه استفاده کنید.

لذت شنا در این سواحل به انگیزه شن های نرم و دمای دلنشین آن در اکثر فواصل سنه و در ضمن آب تمیز و نیلگون که اکثر اوقات ابزیان الی ساحل ساحل پیشروی می کنند و کف دریا که لغایت چندین متر از کناره قابل دیدن است و وانگهی عمق آن که بتدریج افزایش می یابد، بیادماندنی و فراموش نشدنی می باشد.