کاهش نرح بلیط هواپیما کیش- تهران - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل کمپانی هواپیمایی کیش در جهت تحقق رونق اغلب گردشگری کیش و با دستور دکتر انصاری لاری نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای کیش ایر در راه کیش – تهران – کیش از 530 هزار تومان به 451 هزار تومان کاهش یافت.

وی با بیان اینکه 40 درصد از صندلی های این ایرلاین الی آخر هفته آینده، در راستای تثبیت بها ها و افزایش عرضه بلیت، از چارتر کنندگان بعد گرفته می شود افزود: کاهش نرخ بلیت در این مسیر که پر ترددترین مسیر هواپیمایی جزیره کیش است، با منظور رونق کیش و ارایه تسهیلات سفر برای گردشگران تور کیش به این ناحیه با پشتیبانی های سازمان آزادگاه کیش کاهش یافته و این کاهش از 13 آبان ماه جاری اعمال می شود که الی پسین سنه تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: نرخ اعلام شده در ایام شلوغی نیز بدون تغییر خواهد بود تا با ایجاد رقابت بین ایرلاین ها از افزایش بها پروازها جلوگیری شود، ضمن اینکه این کاهش نرخ تاثیری در کیفیت خدمات این کمپانی هواپیمایی نخواهد داشت.

کاپیتان جدیدی وانگهی از ارائه تخفیف به شهروندان با ارائه کارت کیشوندی خبر داد و افزود: اتباع جزیره کیش دارای کارت کیشوندی در صورتی که 72 ساعت پیش از سررسید پرواز با مراجعه به دفاتر هواپیمایی کیش نسبت به خرید بلیت در راه کیش – تهران یا بالعکس اقدام کنند، می توانند بلیت رفت و برگشت کیش- تهران را با تخفیف گرفتن کنند که این نرخ با تخفیف کیشوندی 418 هزار تومان است.

گفتنی است شرکت هواپیمایی کیش متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش، در حال حاضر حائز 14 فروند هواپیما شامل دو فروند ایرباس 321، دو فروند ایرباس320، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر 100 است.