امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، حجت الاسلام و المسلمین علیدادی امام جمعه کیش در مراسم معارفه دکتر انصاری لاری به عنوان مدیر عامل سازمان آزادگاه کیش، ضمن اشاره به حضور 15 ساله خویش در این جزیره گفت: در این مدت خدا توفیق عدل در دوران ریاست سه رئیس جمهور، 7 مدیر عامل و 2 سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در خدمت ملت باشم.

اشاره به اینکه اسلام دینی  است ارزشمند و با اهداف والا، با بیان روایاتی از پیامبر اسلام (ص) و حضرت  علی (ع)  گفت: رونق اقتصاد، پیشه و فعالیت، بازرگانی و راز افرازی مردم در اجازه کار دین مبین اسلام قرار گرفته است. جمهوری اسلامی ایران نیز در همه دسته ها و پهنه ها کوشش دارد در دوران استقرار سامانه اسلامی پیشه جدی و تلاشی در شأن مردم ارائه دهد.

تور کیش

وی با ذکر اینکه قصد برنامه 20 ساله مناطق آزاد دست یابی به توسعه است گفت: این برنامه از سال 84 ابتدا شده و براساس این سند باید جزیره کیش تاسال 1404  به توسعه دست یابد.

امام جمعه کیش با اشاره به اینکه جزیره کیش دسته اعظمی از مسیرمنتج به توسعه را پشت راز گذاشته است گفت: در این مدت می توان از لحاظ قدرت، دقت و سرعت، توسعه کیش را باره رسیدگی قرار داد.

وی از دوران مدیریت دکتر مونسان به عنوان دوران توسعه ساخت ها یاد کرد و افزود: جزیره کیش باید برای دست یابی به رونق به سمت افزایش مراکز اقامتی و توریسم تور کیش با خرج های زیرساخت ها  پیش رود.

دکتر علیدادی ضمن اشاره به اینکه ساکنان کیش باید از مسکن مناسبی برخوردار باشند یاد آور شد: تعلیم و پرورش، دانشگاه ها، بازارها و حمل و نقل از دسته هایی است که نیازمند پروا ویژه مسئولان است و  در آخر از مدیریت خوب 4 ساله دکتر مونسان تقدیر و برای دکتر انصاری لاری مدیر عامل منطقه آزاد کیش آرزوی کامیابی و توفیق روز افزون کرد.