امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استقبال ترک ها از بر قراری راه جدید پروازی هواپیمایی کیش ایر

 

 

 

پرواز هواپیمایی  کیش ایر با پیشباز رسمی وارد فرودگاه ترکیه شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، هواپیمای ایرباس 321 شرکت هواپیمایی کیش در اولین پرواز خویش به ترکیه با پیشباز رسمی فرودگاه این مملکت و اجرای مراسم واتر سالوت مواجه شد.

در این مراسم با قصد پرتو دادن خرسندی فرودگاه مقصد از بر قراری این گذرگاه پروازی دو ماشین اثیر نشانه از دو طرف هواپیما طاقی از آب صحیح می کنند که یکتا از آیین های مرسوم در پیشباز از پروازها در فرودگاههای جهان است.

به گفته کاپیتان جدیدی مدیرعامل کمپانی هواپیمایی کیش ایر این هواپیما با ظرفیت کامل به ترکیه سفر کرد و هر هفته 4 پرواز شرکت کیش ایر بین فرودگاه امام (ره) و مملکت ترکیه بر قرار است.

جدیدی افزود: علاوه بر مسیرهای جدید پروازی که به مقصد کشورهای ترکیه، ارمنستان و گرجستان بر پیمان شده است بزودی کمپانی هواپیمایی کیش در مسیر وارنا (بلغارستان) و کی یف ( اوکراین) نیز راه پروازی راه اندازی می کند.

همچنین بر قراری پرواز به مقاصد سلیمانیه و اربیل عراق از مبداء کناره کیش نیز از دیگر برنامه های در حال دنبال کمپانی هواپیمایی کیش است.

گفتنی است شرکت هواپیمایی کیش که وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش است به عنوان بازوی ارزشمند جزیره کیش در ارتقاء کمی و کیفی گردشگری با تاکید دکتر مونسان در طرح گسترش پیمان گرفت. در پی خرید 4 فروند هواپیمای ایرباس و افزایش امکانات و خدمات این کمپانی هواپیمایی، مسیرهای جدیدی به مقاصد درونی و خارجی این شرکت افزوده شده است  و این روند توسعه کماکان ادامه دارد.