بازار مرجان کیش - 5.0 از 5 بر اساس 2 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بازار مرجان کیش

بازار مرجان در یکی از زیباترین سواحل شرقی جزیره کیش در پشت سواحل مرجان با وسعت بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع  احداث شده و یکی از شیک ترین بازارهای جزیره  به شمار می رود این مرکز خرید همچنین در نزدیکی هتل‌های شباویز، سیمرغ و کوثر واقع شده است. مجتمع تجاری سیاحتی مرجان کیش در زمینی به مساحت ۲۲٬۷۸۲ متر مربع، در یک طبقه احداث و در سال ۱۳۷۰ به بهره برداری رسید. معماري اين مرکز خرید بسیار جذاب و منحصر بفرد مي‌باشد که توجه گردشگران تور کیش را به خود جلب می نماید . این مجتمع دارای یک بازار، یک پارک ساحلی و واحدهای مسکونی می باشد.

بازار مرجان کیش از ۲۶۰ واحد تجاری و اداری تشکیل شده است که ۱۳۴ واحد آن فعال در زمینه های پوشاک، کیف و کفش، بهداشتی و آرایشی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی و خرازی است.

بازار مرجان از معماری جذابی بهره می‌برد و دارای یک آکواریوم دیدنی با حجم ۵٬۴۰۰ متر مکعب است که بیش از ۸۰۰ گونه ماهی و آبزیان مختلف را به نمایش گذارده است. تعداد ۳۹ آب‌نما با ارتفاع ۵۰ متر، که با ۴۲۰ پروژکتور رنگارنگ نور آمیزی شده‌اند، این بنا را در شب‌ها در نظر گردشگران تور کیش دیدنی‌تر و باشکوه می‌سازند.