امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مونسان قطعا در ميراث فرهنگي ميتواند كار آمد باشد

 

یک عضو کمیسیون فرهنگی انجمن شورای اسلامی معتقد است كه سازمان میراث فرهنگی و توریسم سازمانی است که دایره تکاپو وسیعی دارد و لذا مدیری آشنا یه اقتصاد، صنعت و دانش ميخواهد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش به نقل از خبرگزاری ملت، مهدی شیخ فرمود: منطقه آزاد کیش مثال ای زیاد کوچک از ظرفیت بزرگ توریسم تور کیش در کشورمان است که گسترش آن در سالهای گذشته عملکرد صحیح مدیری توانمند بوده است.

 وی افزود: گنجایش های فرهنگی و گسترش و گسترش ارزشهای غنی ایرانی با تمدنی باستانی و قدیمی، ابنیه و فضاهای خوب گردشگری و توریستی، اقلیم متنوع و قشنگ و همینطور صنایع دستی گوناگون و قشنگ بخشی از ظرفیت هایی است که در کشور ما وجود دارد که مونسان با پروا به پیشینه ی خویش میتواند متعلق به سهم کافی را به سود مملکت ببرد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لاکی و دلفی برندگان اتومبیل در بیستمین جشنواره تابستانی کیش

 

 

پخش نمایش تلویزیونی عروسکی لاکی و دلفی در بیستمین جشنواره تابستانی کناره کیش به زودی از رسانه ملی شروع می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، در بیستمین جشنواره تابستانی، جزیره زیبا کیش لوکیشن جاسازی نمایشی عروسکی است که با محوریت جوایز جشنواره تابستانی در جزیره کیش در حال ضبط و تدوین همزمان است.

در این پرتو تلویزیونی که اخص گروه های مختلف سنی و خانواده ها در دست ساخت است دو عروسک لاکی و دلفی در جشنواره تابستانی کیش برنده یک دستگاه خودرو می شوند که به علت نداشتن گواهینامه به دنبال گردشگری تور کیش هستند که بتواند راننده این خودرو شود.  در طول سرگذشت  دو عروسک دیگر نیز به داستان اضافه می شوند الی به افزایش جذابیت این نشان بیافزایند.

با هستی شرایط سخت آب و هوایی تیم تعبيه کننده این نمایش عروسکی در لوکیشن های مختلف جزیره کیش در حال ضبط شغل هستند و همزمان آهنگسازی و گردآوری اثر نیز در حال سپریدن است.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

افزایش 4 درصدی پرواز و 10 درصدی ورود مسافر هوایی در سه ماه نخست سال 96 به کیش

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در سه ماه اول سال 96 3150 پرواز داخلی و 3154 پرواز خارجی از کیش خارج شده اند.هواپیمایی کیش نسبت به سال گذشته فزایش 4 درصدی پرواز داشته اند.در همین مدت تعداد 394 هزار و 268 نفر توسط پروازهای داخلی به جزیره ورود و تعداد 407هزار و 685 مسافر از جزیره خارج شده اند که این تعداد در مقایسه با سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.همچنین، در همین مدت تعداد 304 پرواز بین المللی به جزیره کیش نشست و برخاست و تعداد 13 هزار و 326 مسافر بین المللی به کیش ورود و خروج داشتند.

لازم به ذکر است، فرودگاه بین المللی جزیره کیش پس از فرودگاه های مهر آباد، مشهد و امام خمینی (ره) پر ترافیک ترین فرودگاه کشور است.

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

افزایش ظرفیت ناوگان دریایی کیش با الحاق شناور مریم یک

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، شناور مریم یک که دارای 315 تن گنجایش رهنورد و 50 ناو دریایی سرعت است با حضور مدیرعامل سازمان آزادگاه کیش و جمعی از معاونان سازمان در مسیر کیش- چارک و بالعکس پیش درآمد بکار کرد.

 احمد علیپور از مالکان این شناور درباره ویژگیهای شناور مریم یک گفت: این شناور مسافربری که ساخت نروژ است به صورت کامل در بخش های موتور، سیستم خدمات، صندلی ها، سیستم های کامپیوتر ، آگاهی دهنده ها و تجهیزات نگهداری و ایمنی دریایی در دبی نو سازی شده است و با پروا به اینکه از نیرو محرکه جت در این شناور کاربرد شده از عقیده سرعت و کیفیت در مقایسه با شناورهای همانند در سطح بالاتری پیمان دارد. وی افزود: این شناور قرار بود در گذرگاه دبی – کیش تکاپو کند که با پروا به اینکه در این مسیر تقاضا زیاد نیست مقرر شد شناور مریم یک صبح ها در گذرگاه چارک – آیین آمدوشد کند و شب ها برای گشت دریایی مسافران مورد کاربرد پیمان گیرد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابستانی شاد در بیستمین جشنواره تابستانی کیش

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، بیستمین جشنواره تابستانی کناره زیبا کیش با اجرای برنامه های شاد از 15 تیر ماه آغاز شد.

بیستمین جشنواره تابستانی کیش گردآور ای از جشن ها، کارناوال های شادی، مراسمات پیشباز و اهدای جوایز برای سراسر ایران است.

در جشنواره سال جاری کوشش شده است به نوع ای برنامه ریزی شود که با افزایش اسباب برای خرید کالای ایرانی و جذب گردشگران تور کیش جای سفرهای بیگانه به رونق اقتصاد داخلی کمک شود.

جشنواره امسال با عنوان جزیره سه جیم برگرفته از  عبارت جزیره جشنواره ها و جایزه ها با شعار به گستره ایران در حال برگزاریست.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شمارش معکوس برگزاری بیستمین جشنواره تابستانی جزیره کیش آغاز شد

 

بیستمین جشنواره تابستانی کناره زیبا کیش  از 15 تیر با شعار جشنواره کیش به گستره ایران نخست می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان آزادگاه کیش در اجلاس خبری که با حضور مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شنبه 10 تیر ماه برگزار شد، به کالبدشناسی برنامه های بیستمین جشنواره تابستانی کیش پرداخت.وی در این نشانیدن ضمن اشاره به برنامه های جشنواره نوزدهم کیش و اخص برنامه های نوروز 96 گفت: جزیره کیش یگانه از مقاصد توریسم تور کیش  کشور است که ظرفیت های خوبی در حوزه های مختلف گردشگری از دسته آموزشی، سلامت، کودکان، ورزشی و بازرگانی است.

محب خدایی در پیوستگی افزود: در بازار جهانی توریسم کیش برای رقابت با دیگر مقاصد گردشگری هر ساله با برنامه ریزی های امروزین باید دلیل های جدیدی برای سفر به جزیره کیش و ترغیب گردشگران تور کیش ایجاد کرد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

سفر ویژه کشتی اقیانوس پیمای سانی از کیش به قشم

 

به فراخور عید سعید فطر ششمین سفر ویژه با کشتی اقیانوس پیمای سانی در آب های نیلگون کنداب فارس از کناره زیبای کیش به جزیره قشم انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر و ایجاد فرصتی مناسب برای سفر کیشوندان و گردشگران تور کیش، کشتی بزرگ مسافربری تفریحی سانی قرار است ششمین سفر خود را ساعت 18 تاریخ 4/4/1396 از بندر بازرگانی کیش پیش درآمد کند و در طول سفر مسافران تور کیش می توانند از امکاناتی که برای تفریح و سرگرمی آنان فراهم شده سهم ببرند.

صرف صبحانه، ناهار و شام در رستوران زیبای کشتی، کمپانی در برنامه های خوشحال و مفرح، امکان خرید از فروشگاه، تماشای تلویزیون، قدم زدن بر روی عرشه کشتی و تماشای آرامش دلنشین دریا، به کارگیری کافی شاپ و اقامت در اتاقهای هتل کشتی، گوشه ای از امکانات جالب کشتی اقیانوس پیمای سانی برای مسافران تور کیش است.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

استقبال ترک ها از بر قراری راه جدید پروازی هواپیمایی کیش ایر

 

 

 

پرواز هواپیمایی  کیش ایر با پیشباز رسمی وارد فرودگاه ترکیه شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، هواپیمای ایرباس 321 شرکت هواپیمایی کیش در اولین پرواز خویش به ترکیه با پیشباز رسمی فرودگاه این مملکت و اجرای مراسم واتر سالوت مواجه شد.

در این مراسم با قصد پرتو دادن خرسندی فرودگاه مقصد از بر قراری این گذرگاه پروازی دو ماشین اثیر نشانه از دو طرف هواپیما طاقی از آب صحیح می کنند که یکتا از آیین های مرسوم در پیشباز از پروازها در فرودگاههای جهان است.

به گفته کاپیتان جدیدی مدیرعامل کمپانی هواپیمایی کیش ایر این هواپیما با ظرفیت کامل به ترکیه سفر کرد و هر هفته 4 پرواز شرکت کیش ایر بین فرودگاه امام (ره) و مملکت ترکیه بر قرار است.

جدیدی افزود: علاوه بر مسیرهای جدید پروازی که به مقصد کشورهای ترکیه، ارمنستان و گرجستان بر پیمان شده است بزودی کمپانی هواپیمایی کیش در مسیر وارنا (بلغارستان) و کی یف ( اوکراین) نیز راه پروازی راه اندازی می کند.