امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
استقبال شهروندان و گردشگران از امکانات پلاژ های ساحلی کیش - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

استقبال شهروندان و گردشگران از امکانات پلاژ های ساحلی کیش

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، پتانسیل های طبیعی کیش مایه شده است هرساله بسیاری از مسافران تور کیش به واسطه آن به جزیره زیبا کیش سفر کنند.

یکی از جاذبه های منطقه کیش، سواحل مرجانی و زیبایی است که بر خلاف بیشتر سواحل جهان که پوششی ماسه ای دارند بدلیل وجود مرجان ها حائز رنگی نقره فام و شفاف است. تفریحات ساحلی در کناره زیبایی کیش مورد استقبال مسافران تور کیش قرار گرفته است.وجود کلوپ های دریایی با امکانات ورزشها و تفریحات آبی در کرانه های ساحلی و دو پلاژ مجزا برای بانوان و آقایان جاذبه های بی نظیری هستند که طرفداران زیادی در بین گردشگران جزیره کیش دارند.

 پلاژ های ساحلی کیش از دیر باز باره استقبال گردشگران تور کیش و اتباع بوده اند. در چهار سال ماضی پروا اخص سازمان آزادگاه کیش به گسترش گردشگری و تفریحات فامیلی در جزیره این دو مجموعه را نیز مشمول گسترش و پیشروی کردن کیفی کرد تا جایی که در حال آماده پلاژ بانوان به یکی از دلیل های سفر خانواده ها به کیش تبدیل شده است و پلاژ آقایان نیز ضمن امکانات تفریحی و ساحلی از امکانات منحصر بفردی مشابه زمینهای استاندارد والیبال ساحلی برخوردار شده است.

تولد 360 جوجه لاك پشت در سواحل حفاظت شده جزيره كيش - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تولد 360 جوجه لاك پشت در سواحل حفاظت شده جزيره كيش

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، با پسین یافتن فصل تخمگذاری لاک پشت های پوزه عقابی و در نظر اخذ میانگین دوره 60 روزه انکوباسیون تخم ها,  زایش نوزادان  از اوایل خرداد آغاز می شود. امسال اولین لاک پشت ها در 9 خرداد از لانه های خود بیرون آمدند. این لانه در حدود نیمه فروردین ماه در سایت حفاظت شده برپایی شده بود. اولین نوزادان به دنیا آمده، پس از بیومتری در آب های کنداب فارس خلاص سازی شدند. لغایت کنون تعداد 360 قطعه نوزاد لاک پشت دریایی در مرکز حفاظت و مانیتورینگ لاک پشت های دریایی زاده شده اند. قبل بینی می شود به جهان آمدن نوزادان لاک پشت های دریایی تا یک ماه آینده نیز ادامه داشته باشد. پروژه نگهداری و مونیتورینگ لاک پشتهای دریایی کناره کیش از سنه 85 در اصلی ترین زیستگاه ساحلی لاک پشتهای دریایی واقع در جنوب جزیره ابتدا گردیده است و همواره به طور پیوسته پیوسته مکشوف است.

بازدید مشاور رییس جمهور از کشتی بزرگ کیش - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 بازدید مشاور رییس جمهور از کشتی بزرگ اقیانوس پیمای سانی در کیش

 

دبیر شورای عالی آزادگاه ها کشور در سفر به کیش از کشتی اقیانوس پیمای سانی دید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی آزادگاه ها کشور به اتفاق مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از معاونان و مدیران این ناحیه ساعاتی پیش از جنبش کشتی بزرگ اقیانوس پیمای سانی به سمت قشم در سومین سفر خویش از این کشتی دیدن کردند.

دکتر ترکان در بازدید از طبقات و بخش های گوناگون این کشتی شامل اتاق ها، عرشه، رستوران، کافی شاپ، کابین هدایت کشتی، سینما، فروشگاه و دسته های فنی کشتی سانی، ضمن آگاهی از برنامه های تفریحی این کشتی در درازا سفر، در خصوص افزایش جاذبه های کشتی و تامین رفاه مسافران تور کیش توصیه اتی به مسئولان کشتی داد.

راه اندازی مسیر پروازی تهران-سنندج-تهران - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

راه اندازی مسیر پروازی تهران-سنندج-تهران توسط شرکت هواپیمایی کیش

شرکت هواپیمایی کیش پرواز جدید خویش را در گذرگاه تهران - سنندج - تهران تاسیس نمود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در راستای رضایتمندی مسافران تور کیش و بهره برداری از طبیعت زیبای فرمانروایی کردستان به اخص شهر سنندج گذرگاه پروازی تهران-سنندج - تهران بدست کمپانی هواپیمایی کیش ایر راه اندازی شد.

شایان ذکر است این گذرگاه پروازی از 21 اردیبهشت ماه و در روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته بر قرار است

کیش گل سرسبد گردشگری کشور است - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کیش گل سرسبد گردشگری کشور است

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، در کناره زیبا کیش تجلیل از نوروز بانان بی نوروز کیش که با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش،امام جمعه ( کیش و اهل سنت)، روسای جوامع و اصناف و جمعی از فعالان پهنه توریسم جزیره کیش برگزار شد محسن قریب ضمن قدردانی از فعالانی که در روزها نوروز خدمات مطلوبی را به گردشگران تور کیش ارائه کردند، گفت: به طور حتم باید از کسانی که سبب شدند، گردشگران نوروزی با خاطری آسوده و رضایت از جزیره کیش بیرون شوند، باید سپاسگزاری کرد زیرا این افراد در روزها تعطیلات به جای سفر با عزیزان خود در پست ها و جایگاه های خود باقی ماندند و به ارائه خدمات پرداختند که این سعی جای سرنوشت دارد.

وی تقسیم گردشگری را احد از مهمترین رویکردها برای فرآوری اشتغال خواند و اظهار کرد: امروز که ما در پهنه جنگ اقتصادی هستیم، دسته گردشگری می تواند زیاد موثر عمل کند زیرا این بخش علاوه بر ارز آوری و تولید سرمایه امکان برپایی اشتغال را نیز در ابعاد مفصل دارد این در حالی است که تقسیم گردشگری از ابتدای امر در نخستینگی های دولت تدبیر و امید بوده و به واسطه آن در روزها بعد از برجام رویدادها نکوداشتن را در مملکت گواه هستیم به نحوی که امروزه در شهرهای اصفهان، شیراز، تهران و... توریست های خارجی بسیاری حضور پیدا کرده اند.

برگزاری بیستمین جشنواره تابستانی با شعار به گستره ایران - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برگزاری بیستمین جشنواره تابستانی با شعار به گستره ایران

 

 

محمد محب خدایی در کیش تجلیل از نوروز بانان بی نوروز گفت: در ادامه راه رو به رشد توریسم کیش، جشنواره بیستم با شعار به گستره ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در جزیره کیش تجلیل از نوروز بانان بی نوروز کیش که با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران سازمان آزادگاه کیش، امام جمعه کیش و اهل سنت، روسای جوامع و اصناف و جمعی از فعالان عرصه گردشگری جزیره کیش برگزار شد محمد محب خدایی، دستیار توریسم سازمان آزادگاه کیش نیز به ارائه عملکرد این دسته در ایام نوروز پرداخت و گفت: شرایط موجود در کیش و بالا رفتن میزان مطلوبیت و کیفیت ارائه خدمات در کیش سبب شده که امروز کیش پایلوت گردشگری کشور نامیده شود به همین خاطر نیز هر ساله گواه رشد اغلب در این عرصه هستیم.

وی با اشاره به رشد مسافران در نوروز 96 گفت: با توجه به اینکه در روزها نوروز شرایط جوی و آب و هوای طاقت مساعد سبب شد که در دسته سفرهای دریایی گواه تفریق نسبت به سال قبل باشیم ولی روی همرفته کیش سال جاری رشد فزاینده ای را در پذیرش رهسپار تجربه کرد به نحوی که ما در یک روز رکورد 9 هزار نفر ورودی از راه هوایی را به کیش داشتیم.

شهر بازی بزرگ کیش در غرب جزیره کیش - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شهر بازی بزرگ کیش در غرب جزیره کیش

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، در کیش تجلیل از نوروز بانان بی نوروز کناره زیبا کیش که با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران سازمان آزادگاه کیش، امام جمعه ( کیش، اهل سنت)، مدیران جامعه و اصناف و جمعی از فعالان عرصه توریسم جزیره برگزار شد. علی اصغر مونسان مشتری مداری را عامل موثری در رشد فزاینده گردشگری به کناره کیش نامید و فرمودند از تمامی فعالان تقسیم های گوناگون توریسم جای سپاسگزاری دارد زیرا امروز با مشتری مداری و ارائه آن در بهترین سطح توانسته ایم باعث شادی گردشگران تور کیش بشویم.

وی افزود: امروز بهترین و کوتاهترین راه برای برپایی مشاغل در کشور بحث گردشگری است چرا که افزایش سرمایه گذاری امکان تولید کار بیشتری را فراهم می کند که این امذ هم برای ما و هم برای کل جهان حائز اهمیت است.

مدیر عامل سازمان آزادگاه کیش تصریح کرد:بطور یقین کشور ما دارای ویژگی های عالی در عرصه گردشگری است ضمن اینکه رشد توریسم نیز اثرات فرهنگی فوقانی برای ایران به دنبال دارد و می تواند از فرهنگ ملی ما صیانت کند و راهبند هجوم فرهنگی شود.

نخستین سمیتئاتر مدیریت حرفه ای خدمات هتلداری کشور - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

نخستین سمیتئاتر مدیریت حرفه ای خدمات هتلداری کشور

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، اولین سمیتئاتر مدیریت چیره دست خدمات هتلداری با مشارکت معاونت توریستی سازمان منطقه آزاد کیش و بنیاد-نهاد-سازمان علوم فنون با حضور اساتید مطرح در حوزه توریسم و نمایش تئاتر مرتبط بدست هنرمندان و بازیگران ماهر در تاریخ 96/3/3در مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در شروع این سمیتئاتر دکتر تهرانی، سرپرست موسسه علوم و فنون کیش ضمن سپاسگزاری از مسئولان سازمان آزادگاه کیش در راستای برگزاری این برنامه گفت: دید ما برای برگزاری این سمیتئاتر کاملا آموزشی بود لذا سعی داریم که با استفاده از صحنه تئاتر به سمت آموزش گام برداریم در واقع ما تلاش می کنیم که با به نمایش گذاشتن تقسیم مهمی از مشکلاتی که حاصل تحقیقات ما در موسسه علوم و فنون کیش و شرکت پدیده تبار است به رفع کاستی ها این پهنه بپردازیم.

بهره برداری آز آب نمای موزیکال - 5.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بهره برداری آزمایشی اولین آبنمای موزیکال دریایی کشور در کیش

 

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، این آبنمای موزیکال که مراحل ساخت آن از سال 93 در گردآور تفریحی و توریسم آوای خلیج فارس نخست شد.

نخستین و بزرگترین آبنمای موزیکال دریایی در مملکت است که در آستانه فرا رسیدن سنه نو دوشنبه 23 اسفند با حضور دکتر مونسان و جمعی از مسئولان به طور آزمایشی سهم برداری شد.

بر اساس این خبر مجموعه آوای خلیج فارس با حضور دکتر روحانی رییس جمهور در نوروز 96 به طور رسمی  گشایش می شود.

منحصر بفرد ترین ویژگی این آبنما که  بزرگترین آبنمای موزیکال دریایی در مملکت محسوب می شود استفاده از آب شور دریا است که به عنوان یک برتری ارزشمند در جهت حفظ پیرامون زیست دریایی اهمیت فراوانی دارد.

آبنمای موزیکال آوای کنداب فارس کناره زیبا کیش با قابلیت های دیگری مشابه لیزر شو، ویدئو پروجکشن، پرده های آبی، افکت آتش و رباتهای مترقی  از دیگر آبنماهایی که تا کنون در ناحیه خاورمیانه و کشورهای حاشیه خلیج فارس ساخته شده مترقی تر و کامل تر است.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رقابت های بین المللی اسکواش جام خلیج فارس با قهرمانی اسکواش باز پاکستانی در جزیره کیش خاتمه یافت.

eskoash.jpg

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در دیدار پایانی رقابت های اسکواش جام خلیج فارس که بین هنری لئونگ از هنگ کنگ و طیب اسلم پاکستانی برگزار شد، اسکواش باز پاکستانی، با نتیجه 3 بر 2 در مقابل حریف خود به برتری دست یافت و قهرمان این دوره از رقابت ها شد. 

سجاد زارعیان تنها نماینده ایران نیز در مقابل طیب اسلم از پاکستان بازی را با نتیجه‌ سه بر یک واگذار کرد و به مدال برنز دست یافت. 
رقابت‌های بین‌المللی جایزه پنج هزار دلاری اسکواش (جام خلیج فارس) که از 29 اردیبهشت ماه به میزبانی کیش برگزار شده بود جمعه 1 اردیبهشت ماه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد. در این دوره از رقابت ها اسکواش باز از کشورهای ایران، پاکستان، هنگ کنگ و عراق شرکت داشتند. در پایان این رقابت ها با اهدا مدال و لوح از ورزشکاران تقدیر شد. وزیر جهان یوسف زیی سر داور، مهدی مختاری، پوریا عیسی پور، قائنیان و خوبیاری کادر داوری و محسن غلام نژاد جاوید نظارت این رقابت را بر عهده داشتند. 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ارتقاء سطح خدمات گردشگري در جزيره كيش با بكار گيري كشتي كروز

 kashtikoroz.jpg

کشتی کروز یک کشتی اقیانوس پیما با قابلیت سفر ایمن در هر شرایط آب و هوایی است كه با سرعت 26 نات دریایی در ساعت یکی از تند ترین کشتی های مسافربری است. سفرهای دریایی در مسیر کیش به قشم، بندرعباس و لنگه از جمله برنامه هایی است که برای این کشتی کروز در نظر گرفته شده است.طول اين كشتي كه هفته نخست فروردین وارد بندرگاه جزیره کیش می شود 176 متر و با 152 كابين و 404 تخت اقامتي امکان پذیرایی بیش از 500 مسافر را دارد.این کشتی دارای امکاناتی نظیر 3500 متر مربع فضای رستورانی، 2 سالن سینما، اتاق مطالعه، کتابخانه، اتاق بازی کودکان و سالن برگزاری همایش ها و مراسم جشن در اختیار گردشگران تور کیش قرار میدهد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فرودگاه کیش آماده استقبال از میهمانان نوروزی

forodgah.jpg

فرودگاه بین المللی جزیره کیش در یازده ماه گذشته سنه 1395 شاهد افزایش پرواز و مسافر بوده است. تعداد اعزام و پذیرش مسافر پروازهای داخلی این فرودگاه 2،617،956 نفر و تعداد پرواز داخلی 20،546 نشست و برخاست در یازده ماه گذشته سال 1395 بوده که در مقایسه با مدت مشابه در سال 1394 با 7 درصد رشد در بخش پروازهای داخلی و 15 درصد رشد در بخش مسافران داخلی همراه بوده است. مهندس عزت‌اله محمدی در خصوص تمهيدات انديشيده شده براي نوروز امسال عنوان کرد: در نوروز امسال تلاش میکنیم علاوه بر تکریم گردشگران و مسافران، تسهیلات ترمینالی را افزایش داده و برنامه‌ریزی مناسبی برای میزبانی از گردشگران نوروزی تدوین كنيم.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

jkdasazibandar.jpg

جدا سازی بندر صیادی از بندر مسافری در چارک با هدف ارائه خدمات مطلوب به گردشگران کیش

در پی بهبود وضعیت بندر چارک به عنوان یکی از بنادر ورودی جزیره کیش و با توجه به ورود حجم زیادی از مسافران  نوروزی از مسیر دریایی و از بندر چارک توسعه امکانات این بندر با تاکید مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در دستور کار پیمان گرفته است.به همین منظور اسماعیل موسوی مدیر عامل شرکت بنادر و فرودگاههای منطقه آزاد کیش و امیر رستگار رییس بنادر کیش با حضور در بندر چارک در جلسه ی مشترک با  محمود صابری مدیریت بنادر غرب هرمزگان درباره متمایز سازی بندر مسافری و ماهیگیری چارک بحث و گفت و گو کردند.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

dariosh.jpg

اتاق های فوق لوکس هتل بزرگ داریوش کیش آماده شد

 در راستای ارتقاء سطح مکان های اقامتی جزیره کیش ، هتل بزرگ داریوش به عنوان یکی از متفاوت ترین هتل های کشور ، اتاق های فوق لوکس خود را آماده بهره برداری نمود. اتاق های مذکور که با مدرن ترین تجهیزات روز هتل داری دنیا فرنیش گردیده ، یکی از لوکس ترین اتاق های هتلی کشور به حساب آمده و از بهمن ماه سال جاری جهت مسافران جزیره زیبای کیش، آماده بهره برداری گردیده است. آسایش ، آرامش و خاطره ایی بی نظیر همیشه از شعار های اصلی هتل بزرگ داریوش کیش بوده و اضافه شدن اتاق ها مذکور بر جذابیت های این هتل رویایی افزوده است که مسافران تور کیش نوروز 96 با انتخاب این هتل سفر خوشی را سپری می کنند.